E rëndë në Greqi/ Një 63- vjeçar dënohet me 18 vite burg për abuzim seksual të vazhduar ndaj mbesës së tij të mitur

Greqi- Një ngjarje e rëndë ka prekur Selanikun ku një 63- vjeçar identiteti i të cilit është ende i pa publikuar nga mediat greke ka dhunuar seksualisht mbesën e tij 10- vjeçare që prej dy vitesh.

Abuzuesi ishte daja i të miturës, i cili është gjobitur gjithashtu me një shumë prej 100 mijë eurosh për pornografinë audiovizive të fëmijëve që i është gjetur në posedim të akteve të tij me të miturën.

“Në 30 vitet e karrierës sime profesionale nuk kam hasur në një rast të tillë”, tha prokurori i gjykatës në Selanik, të Greqisë veriore.

Sipas aktakuzës, e mitura e abuzuar që prej moshës 8 vjeçare ishte e detyruar të kënaqte orekset e sëmura të dajës së saj herë në dhomën e gjumit të shtëpisë së tij, në shtëpinë e pushimit e herë në vendin e tij të punës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Tirana më sytë nga Sofja, eurodeputeti bullgar: Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria të rinisin bisedimet, e vetmja mënyrë për heqjen e vetos për integrimin