E rëndë në Kosovë, djali plagos të ëmën, motrën e më pas vret veten

E rëndë në Kosovë, djali plagos të ëmën, motrën e më pas vret veten

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Fushë-Kosovë ku një i ri ka plagosur për motive ende të paqarta të ëmën dhe motrën e tij.

Gjatë përpjekjes për t’u arratisur nga vendngjarja, i riu ka shtënë edhe ndaj policisë duke rrezikuar jetën e efektivëve dhe të qytetarëve përreth.

Në momentin kur policia gjeti vendndodhjen e tij ai ka vrarë veten.

Ende nuk ka një dinamikë të qartë të kësaj ngjarjeje.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sylvinho merr lajmin e mirë, Keidi Bare lë pas dëmtimin dhe luan në La Liga

Sylvinho merr lajmin e mirë, Keidi Bare lë pas dëmtimin dhe luan në La Liga