E rëndë, po ecte me shpejtësi ‘skëterrë’ me Ferrari humb jetën vëllai i deputetes greke, dëshmitarja: Kur kaloi pranë nesh, m'u duk tërmet (VIDEO)

“Ishte sikur po bëhej tërmet kur kaloi pranë nesh”, këto janë fjalët e dëshmitares pak minuta përpara se ferrari të dilte nga rruga dhe të humbte jetën vëllai i deputetes greke, Katerina Monogyou.

Ishte shpejtësia “skëterrë” ajo që bëri George Monogyios të humbte kontrollin, të dilte nga rruga dhe automjeti luksoz të përfshihej nga flakët duke bërë që 45-vjeçari, babai i dy fëmijëve të humbte jetën.

Në makinë Georgos nuk ishte vetëm, por me bashkëshorten e tij e cila është transportuar në spital për shkak të plagëve të rënda që ka marrë në trup si pasojë e aksidentit.

Siç shihet edhe nga videot e publikuara, makina është bërë copa nga goditja, ndërsa flakët e përpinë.

Familja e deputetes Katerina Monogyou është “zhytur” në dhimbje, ndërsa ende ajo nuk ka thënë asnjë fjalë për ngjarjen tragjike.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi