E rrahu në fushatë elektorale, mori ‘hak’ sot? Mësohen të tjera detaje nga plagosja në Lezhë

 

Të tjera detaje janë mësuar nga plagosja në Lezhë. Sipas informacioneve bëhet fjalë për një konflikt të nisur një vit më parë. Administratori e kishte rrahur autorin dhe sot janë përplasur serish. Konflikti ka nisur në fushatë lokale.


Lajmi kryesor:

Pas konfliktit në zyrë, qëllohet me 3 plumba për shkak të detyrës kreu i Njësisë Kallmet në Lezhë! Arrestohet autori, edhe ai i plagosur! E paqartë nëse ka pasur shkëmbim zjarri (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën! Marrëveshja me Serbinë në fokus të bisedimeve

Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën! Marrëveshja me Serbinë në fokus të bisedimeve