E sëmurë pas seksit, këngëtarja e njohur ‘mbërthen në kthetra’ Zac Efron

Aktori Zac Efron dhe këngëtarja Mel B

Kohët e fundit mediat kanë shkruar shumë për këngëtaren e famshme Mel B. Kjo e fundit mësohet se është parë të bëjë vizita në një klinikë rehabilitimi pasi ka pranuar se vuan nga varësia ndaj seksit.

Por këngëtarja mesa duket ka gjetur edhe ‘prenë’ e radhës. Bëhet fjalë për këngëtarin 30-vjeçar Zac Efron. “The sun” shkruan sye dyshja janë njohur online dhe kanë filluar një aferë seksuale, pra thjesht po kalojnë një kohë të mirë. Burime pranë tyre kanë bërë me dije se pasi kanë folur janë takuar në shtëpinë e Mel, megjithatë asgjë nuk është serioze.

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Opinionisti Meçaj: Basha dhe Berisha janë të dy anti-Amerikanë