‘Dorë për dore’, Kim kapet ‘mat' me aktorin e njohur të humorit! Një lidhje dashurie e re për modelen!?

Nuk ka kaluar edhe shumë kohë nga divorci me Kanye West dhe duket se Kim Kardashian ka filluar një romancë të re, me aktorin e humorit, Pete Davidson, me të cilin është “kapur” mat!

Dorë për dore, Kim dhe Pete janë fotografuar në një tren të “frikshëm”, të krijuar posaçërisht për Halloween, në Calofronia, të SHBA. Siç kanë raportuar mediat lokale, ata kishin ishin pjesë e një grupi shoqëore, mes të cilëve edhe njëra prej motrave të Kim, Kourtney së bashku me të fejuarin e saj Travis Barker.

Vetëm disa ditë më parë, Kim teksa po fliste për divorcin është shprehur se ish-bashkëshorti i saj, Kanye, do të jetë për të gjithnjë një frymëzim.

Kardashian West së fundmi ndau një puthje në ekran me Davidson në një skeç kur ajo drejtoi Saturday Night Live për herë të parë në fillim të këtij muaji.

A është Kim në një lidhje të re romantike? Apo janë thjeshtë miq me Pete?

Dyshimet vetëm po shtohen...

J.GJ.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Ka përplasje edhe pranë Hotel Hilton ku qëndron ekipi i Feyenoord