E shtrirë në breg të detit në krahët e partnerit, Olta Gixhari jep lajmin e gëzuar

Aktorja Olta Gixhari

Aktorja shqiptare Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e bukur ajo e ka ndarë me ndjejkësit në rrjetet sociale përmes një postimi në Instagram krah partnerit të saj.

E shtrirë në breg të detit me veshje sërfi gjatë pushimeve me partnerin e saj në plazhet e bukura të Spanjës. Krahas fotos ajo shkruan: Mami dhe Babi.

Postimi i aktores

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se hapja e listave do të sjellë deputetë më cilësore në Kuvend?

Komento

Komente

 • Qemal: 17/05/2020 23:22

  Jo

  Përgjigju
  • o qemal: 21/05/2020 13:38

   ok×

Lajmi i fundit

John

A mund të kurohet pedofilia? Psikologia: ‘Kastrimi kimik dhe terapia me antidepresant ndihmon në mos aktivizimin e dëshirës seksuale’