'Efekti magjik' para se ti lani flokët hidhni kripë brenda shampos

Foto ilustruese

Efekt të shkëlqyeshëm arrihet nëse produktin për kujdes të flokëve e ngrohni dhe i shtoni pak kripë.
A e keni ditur që shtesa e kripës në disa produkte kozmetike në të vërtetë përmirëson ndikimin e tyre? Për shembull, nëse qitni pak kripë në shampon, ndërkaq keni flokë të yndyrshme, do të jetë zgjidhje ideale për ju!
Efekt të shkëlqyeshëm arrihet nëse produktin për kujdes të flokëve e ngrohni dhe i shtoni pak kripë. Pastaj qiteni në flokë dhe lëreni të qëndrojë 20 minuta.

Kjo është mënyra ideale për të krijuar vëllimin e flokëve. Do të shihni një ndryshim rrënjësor në flokët tuaj të cilat tashmë do të shkëlqejnë nga bukuria dhe jo nga yndyra

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Delvinë/ Shpërthen pusi i naftës, përhapja e erës së rëndë të gazit alarmon banorët