Egla Ceno përjashtohet nga shtëpia e Big Brother! Pritet të vendoset dhe fati i Ilnisës dhe Meritonit

Egla Ceno përjashtohet nga shtëpia e Big Brother! Pritet të vendoset dhe fati i Ilnisës dhe Meritonit

Egla Ceno

Ditën e sotme Big Brother Vip ka përjashtuar Eglën nga Big Brother pas sjelljeve të saj të pahijshme.

Pas debatit të mbrëmshëm me Meritonin dhe Ilnisën, Egla i ka hedhur në kokë Meritonit gotën e verës duke i prerë kështu vetes biletën e skualifikimit.

Ndërkohë që nga ana tjetër po pritet vendimi se si do të ndëshkohen nga Big Brother çifti Meriton-Ilnisa.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 14:16
U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos: Nuk jam pishman për asgjë

Vendimi i përjashtimit të Egla Cenos erdhi pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre.

“Me vjen keq, është okay, ishte kënaqësi, u kënaqëm, nuk është një gjest që duhet ta bëni, mos bini pre e provokimeve, unë bëra qejfin tim u kënaqa nuk jam pishman për asgjë, gjërat që kam bërë gabim km kërkuar ndjesë, do të takohemi jashtë, mos bini pre e provokimeve sepse do të bëhen më të forta”, tha Egla.

Xh.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • elmira: 01/04/2024 13:50

  ma emisjon i degjenerum me njerez qe nuk ja vlen as ti shohesh tu fillu nga gjyshi jul deda e me radhe.

  Përgjigju
 • shqip: 31/03/2024 15:12

  Budalla sbehet pishman per asgje. ishte p i marre krejt.

  Përgjigju
 • rene: 31/03/2024 14:47

  Vendim i pa drejte dhe selektiv,te tre duhet te perjashtohen.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rama pret në zyrë yllin e njohur të ‘You Tube’, kërkesa e pazakontë e Speed për kryeministrin

Rama pret në zyrë yllin e njohur të ‘You Tube’, kërkesa e pazakontë e Speed për kryeministrin