Einxhel puth në buzë Monikën, VIDEO bën xhiron në rrjet

Prova e javës për banorët e Big Brother VIP ka sjellë plot situata të papritura. Ata duhet të “luajnë” një skenë të një filmi shqiptar. Filmi “Edhe kështu edhe ashtu” interpretohet nga Iliri dhe Arjola. Kjo bëri që mes tyre të shkëmbehej një puthje në buzë.

“Përrallë nga e kaluara” interpretohet nga Monika dhe Donald. Edhe gjatë kësaj prove, Donaldi u rrëzua nga tavolina ku kishte hipur për ta improvizuar si djep, pasi ajo u thye.

Një moment që po bën xhiron në rrjet është video e Einxhel dhe Monikës që puthen në buzë pasi që janë pjesë e interpretimit së bashku me Beniadën për një nga skenat e filmit. “Lulëkuqet mbi mure”.

SI.E./AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Edi: 07/02/2022 17:13

    Rendesi ka qe nuk i futi gishtin ne prapanice...a medet cfare skupi po publikoni. Meqe ra fjala per ata qe shkruane versionin on line,mbiemrat sllave mbarojne me iç,jo me iq si nga laçi..

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë