‘Vishu si të ka hije se je grua me fëmijë’, Einxhel Shkira i përgjigjet komentit siç di ajo  

‘Vishu si të ka hije se je grua me fëmijë’, Einxhel Shkira i përgjigjet komentit siç di ajo  

Einxhel Shkira

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira gjithmonë zgjedh t’ju përgjigjet komenteve negative që shpeshherë komentues të ndryshëm i bëjnë, duke dhënë po ashtu një mesazh mbi tabutë që ekzistojnë akoma në shoqërinë tonë.

Së fundmi Einxhel, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj një koment që siç e pohon dikush ja ka thënë.Ajo ka treguar se një komentues i kërkoi të vishej ndryshe, që ti përshtatej stadit ku Einxhel është tani, pra asaj të një nëne.

Për këtë, Einxhel ka pyetur ndjekësit e tjerë se çfarë kuptimi ka ajo që iu tha, duke ironizuar në këtë mënyrë të gjithë personat që i bëjnë komente të tilla.

“Dikush mtha vishu si t’ka hije se je gru me fmi.Ca do me then kjo?! Dini gjë ju si është kjo veshja qe i ka hije një gruje me fmi?!?!”, shkruan Einxhel.

Përmes kësaj ajo ka treguar se të qenit mama nuk do të thotë se duhet të harrosh veten dhe shembulli ideal për këtë është vetë Einxhel, e cila dhe pse është nënë e një djali, nuk harron të argëtohet e të bëjë gjërat që ka bërë dhe më parë, përfshirë këtu stilin e veshjes.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Emigrant: 09/07/2023 06:10

  Kjo engjellushja qe ka bere emrin modern Eshte simpatike por qenka pak fyck

  Përgjigju
 • Plutoni: 08/07/2023 17:17

  Kjo nuk di te shkruaje as shqip.....Nuk e besoja kaq te pa kultivuar....

  Përgjigju
 • Meri: 08/07/2023 13:37

  Moderatorja,në shtator,duhet të rregjistrohet në klasën e parë fillore,paska probleme me gramatikën.

  Përgjigju
 • Diku: 08/07/2023 12:39

  Mos e vrite mendjen... vazhdo vishu ashtu siç te ka hije... ne fakt ashtu siç je ...

  Përgjigju
 • Ukshini: 08/07/2023 11:21

  Pjerdhu ne te e vishu si te dush vec cullak mos dil.Ose dil po te la Gagzi.

  Përgjigju
  • Ibealija@majl .kom: 10/07/2023 21:29

   Vishu qysh ty te pelqen vehtja saj perket neve smundet kush me na ndal Paragjykimet edhe ne qofse je Murgesh te gjejn behone te uroj gjitha te mirat je shum e mir ❤????????

 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Shpërndanin drogë në Athinë, në pranga 3 shqiptarë! Komunikonin me kode për të mos u zbuluar (EMRAT)

Shpërndanin drogë në Athinë, në pranga 3 shqiptarë! Komunikonin me kode për të mos u zbuluar (EMRAT)