Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

Einxhel dhe DJ Dagz

Dj Dagz ka qenë i ftuar ditën e sotme në “She’s on top” në rolin e jurisë.

Në hyrje Argjira e ka ngacmuar DJ e njohur, duke e pyetur nëse Einxhel, partnerja e tij është sërish shtatëzënë.

Dagz ka habitur duke thënë se lidhur me këtë temë nuk di gjë dhe ndoshta kjo është një surprizë për të.

“Nuk e di, nuk më ka thënë gjë, mos po ma bën dhe mua surprizë”- tha Dagz.

Mos vallë Einxhel Shkira është shërish shtatëzënë dhe Trevi i vogël do të këtë një motër apo vëlla?

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Samiti i klimës COP28, mblidhen 777 milionë dollarë për të luftuar sëmundjet tropikale

Samiti i klimës COP28, mblidhen 777 milionë dollarë për të luftuar sëmundjet tropikale