Einxhel Shkira zbulon bisedën private me Arbana Osmanin, ja si e bindi moderatorja të futej në 'BBV'

Einxhel Shkira zbulon bisedën private me Arbana Osmanin, ja si e bindi moderatorja të futej në 'BBV'

Einxhel Shkira dhe Arbana Osmani

Është bërë pothuajse një vit që nga dita e startimit të spektaklit ‘Big Brother VIP”. Shumë prej ish-banorëve janë bërë nostalgjikë duke publikuar foto apo video përgjatë rrugëtimit të tyre në shtëpinë e famshme.

Një ndër ta është dhe Einxhel Shkira e cila ka publikuar një pjesë të bisedës së saj me Arbana Osmanin. Në mesazhet me moderatoren, Einxhel na lë të kuptojmë se Arbana i ka kërkuar që të jetë pjesë e “BBVIP”, gjë që më vonë ashtu ndodhi dhe ish-banorja arriti të gjente dashurinë.

“Si filloi e gjitha një vit më parë me një mesazh dhe mbaroi me mua që jam shtatzënë,”-shkruan Einxhel krahas imazhit në Instastory.

Kujtojmë se moderatorja Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishtja apo siç njihet me emrin e tij artistik si Dj Dagz janë një nga çiftet e krijuara në “Big Brother Vip.”

Pavarësisht se jeta e tyre ishte e ndërtuar në dy vende të ndryshme, çifti ishin gjithmonë të pandarë nga njëri-tjetri dhe pas përfundmit të formatit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi