EKSKLUZIVE/Majlinda Keta:
Shkarkimi i pabesë i Bahriut

EKSKLUZIVE/Majlinda Keta: <br />Shkarkimi i pabesë i Bahriut
TIRANE - Në pjesën e dytë të intervistës ekskluzive, dhënë për të përditshmen Shqiptarja.com, motra e ish-kreut të SHISH, Majlinda Keta, rrëfen momentet kur Bahri Shaqiri u emërua si shef kabineti në SHISH dhe më pas si drejtor, por edhe tronditjen kur Shaqirit iu firmos dhe dekretua shkarkimi i tij ditën që do ikte me pushime me familjen në Himarë.

Sipas Majlinda Ketës, asnjë jetë shqiptari nuk humbi apo u zhduk nga puna nën përgjegjësinë e vëllait të saj Shaqiri, asnjë liri apo e drejtë e cënuar e qytetarëve shqiptare nuk u faturua për institucionin si dhe asnjë politikan në 7 vite nuk denoncoi se përgjohej e persekutohej politikisht nga SHISH.
Lexo shkrimin e plotë

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Droga shitet si ‘rigon’ te të rinjtë, ekspertët analizojnë fenomenin, Rexhepi: S’ka disiplinë! Tushe: Është problem psikologjik! Mësuesja: Neglizhencë komuniteti

Droga shitet si ‘rigon’ te të rinjtë, ekspertët analizojnë fenomenin, Rexhepi: S’ka disiplinë! Tushe: Është problem psikologjik! Mësuesja: Neglizhencë komuniteti