Ekskluzive/ Video modeli i kartës së identitetit që falsifikonte shefi i IT së Zyrës së Shërbimit të Gjykatës në Pogradec

Report Tv dhe Shqiptarja.com siguron video ku duket qartë si falsifikohej karta e identitetit në kancelarinë e kthyer në bazë të falsifikimit të dokumenteve të shefit të IT në Zyrën e Shërbimit të Gjykatës në Pogradec. 

Në përfundim të veprimeve hetimore të kryera nga ana e specialistëve, rezultonte se Zheni Loli ishte njëri nga hallkat e këtij rrjeti që shërbejnë për kalimin e paligjshëm të kufirit nëpërmjet falsifikimit të dokumentave por jo vetëm dhe në kalimin e personave nëpërmjet rrugëve të tjera siç është ajo e transportit me kamion.


Lajmi kryesor:

Arrestohet IT i Zyrës së Shërbimit të Gjykatës në Pogradec, kancelarinë e ktheu në bazë prodhimi të dokumenteve false në BE e Angli!


S.G/G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

‘Deri me datë 24 jam me Shqipërinë’, Basha tregon për kë do të bëjë tifo në Euro 2024! S’është Holanda

‘Deri me datë 24 jam me Shqipërinë’, Basha tregon për kë do të bëjë tifo në Euro 2024! S’është Holanda