‘Ekstrem e zhveshur’/ Ndjekësja e kritikoi për veshjen, Sara s’ja lë mangut

‘Ekstrem e zhveshur’/ Ndjekësja e kritikoi për veshjen, Sara s’ja lë mangut

Blogerja e njohur shqiptare, Sara Hoxha është një nga personazhet më të dashur për publikun por edhe të komentuar në rrjete sociale.

Në një intervistë të fundit ‘virtuale’ me ndjekësit e saj, ajo ka marrë një kritikë për mënyrën sesi vishet të cilës nuk ka ngurruar t’i ktheje përgjigje.

“Pse ekstrem zhveshur rri çfarë shembulli je për vajzën?”, ishte pyetja.

Ndërkohë që Sara u përgjigj: “Shembulli më i mirë për atë të kuptoj që jeta është e saj dhe mund të bëj çfarë t’i dojë qejfi”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • spiuni: 05/10/2023 08:54

  Kete Saren e kam pas pelqyer shume, por tek dencin with the starts kur hoqi vete me dore pelerinen dhe beri sijkur i ra, qe ti shihej prapanica, e kam zhvelersuar totalisht. Femer pa tru komplet, dhe ju gazetare me thoni dot cfare ka ber kjo Sara qe perben lajm. Shume demotivuese situata ku gjendemi se keto pale vipa, ben lajm Sara pupupupupupu

  Përgjigju
 • Popull: 04/10/2023 09:24

  Prandaj eshte degjeruar shoqeria jone se nje mashkull mendon si te krijoje dhe mbroje familjen ndersa nje femer mendon sesi te shijoje jeten pa marre asnje pergjegjesi mbi veten.

  Përgjigju
  • Reni: 04/10/2023 11:54

   Popull arab shpejt ne sahara ti se sje per ket vend.

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje