'Je ndarë apo jo me Ledrin'? Sara nervozohet me pyetjen dhe braktis intervistën

'Je ndarë apo jo me Ledrin'? Sara nervozohet me pyetjen dhe braktis intervistën

Prej kohësh në mediat rozë po qarkullon lajmi se Sara Hoxha dhe Ledri Vula nuk janë më bashkë. Ata nuk kanë bërë asnjë deklarim për mediat sa i takon kësaj çështje.

Sara ka ngurruar sërish të japë përgjigje kësaj pyetje që e nervozoi dhe braktisi intervistën.

Gazetari Ronaldo Sharka: Do na e thuash përfundimisht, kur do dilni në një reagim publik ti dhe Ledri për situatën tuaj?

Sara: Kur të mendojmë që jemi gati! Paçim, shijojeni filmin!

-Domethënë nuk jeni ndarë

Sara: Prandaj u eliminove ti, duhet të ndalosh t’i japësh kaq shumë gojës kaq shumë

-Prandaj vazhdoj të jem gazetar…

Sara: E kape lajmin, je shumë i poshtër se the nuk do e bëje atë pyetjen

-Kur të jeni gati çfarë do të na thoni

Sara: Çfarë të duam ne që ju të dini

-Jeni apo jo bashkë?

Sara largohet

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale