Ekzekutimi i dyfishtë në Laç/ I arrestuari pranon krimin: Nuk doja t'i vrisja, por hapën zjarr ndaj meje! Pronari më kishte borxh

Hoteli ku ndodhi atentatit

Hoteli ku ndodhi atentatit

Report Tv ka zbardhur dëshminë e Eduart Lamajt, autorit të ekzekutimit të dyfishtë në Laç. Burime për Report Tv bëjnë me dije për gazetarin Merin Maçi se Lamaj ka pranuar përfshirjen në ngjarje përpara grupit hetimor, duke thënë se pronari i hotelit, i kishte borxh. Ai ka vijuar më tej duke thënë se nuk kishte qëllim t'i vriste, por ato hapën zjarr për këtë arsye ka qëlluar.


Lajmi kryesor:

Mjekët e spitalit privat operacion ilegal atentatorit në Laç, PAMJET kur bashkëpunëtoret e tërheqin dhe marrin në krah pasi u plagos! (Kush është i arrestuari)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Kushi pret në takim përfaqësues të Bankës Botërore: Prioritet bashkëpunimi  në fushën e arsimit për vitet 2021-2026