'El Clasico' për Martinez, Real Madrid kërkon t'i prishë punë Barcelonës për 'demin'

'El Clasico' për Martinez, Real Madrid kërkon t'i prishë punë Barcelonës për 'demin'

Sipas ‘sky sport’ në Itali pritet ‘El Clasicco’ për futbollistin e Interit Lautaro Martinez.

Pas lajmit se Barcelona ka arritur marrëveshjen me ‘bomberin’ shkruhet se në garë është future edhe Real Madrid, që mund t’i garantojë Interit shifrën e kërkuar nga klauzola 111 mln euro, diçka të cilën Barcelona nuk po e bën dot.

Zidan do më patjetër një ‘vrastar’ brenda zone dhe me rënien e hipotezës Halaand, ‘demi’ i Interit mbetet objetiv edhe pse nuk dihet me siguri nëse ka diçka konkrete apo Real Madrid e bën këtë për presion.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Kallëzimi ndaj Autoritetit të Dosjeve, prokuroria refuzon padinë e Ilir Metës: Nuk nisin hetimet, s'ka vepër penale

Kallëzimi ndaj Autoritetit të Dosjeve, prokuroria refuzon padinë e Ilir Metës: Nuk nisin hetimet, s'ka vepër penale