Eleni Fouriera, e ftuara speciale e turit muzikor të Malumas

Eleni Fouriera

Këngëtari me famë botërore, Maluma prej disa muajsh ka nisur turin e tij botëror dhe në datën 11 mars do të jetë në Athinë. 

Gjatë koncertit t tij një prej të ftuarave speciale është këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Mezi po pres”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se në datën 14 mars, Maluma do të mbajë koncertin në Shqipëri. Festa e Ditës së Verës në Tiranë do të mirëpresë këngëtarin.

Postimi Elenit

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të caktohet një tjetër fashë orari ku të dalin vetëm të moshuarit?

Komento