Elvana Gjata dhe Ledri sjellin performancë live nga karantina për të gjithë fansat

Elvana Gjata dhe Ledri sjellin performancë live nga karantina për të gjithë fansat

Elvana dhe Ledri

Dy artistët shqiptarë, Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë qenë mbrëmjen e djeshme në një lidhje ‘live’ me ndjekësit e tyre në "Instagram" ku kanë performuar këngë të ndryshme dhe kanë sjellë momente humoristike për të gjithë fansat.

E veshur me një kostum plot ngjyra Elvana ka sjellë për fansat këngë të ndryshme duke u shoqëruar edhe nga Ledri.

Por Ledri nuk ka qenë i vetëm në performancë, pasi familja e tij ka nisur të kërcejë, duke mos rezistuar as mamaja e tij, Xheraldina.

Elvana e ka falenderuar menjëherë për entuziazmin e saj duke e quajtur gëzim Xheraldinën.

Mes tingujve të ndryshëm, Ledri dhe Elvana kanë ftuar të gjithë të kërcejnë dhe këndojnë bashkë me ta duke theksuar se është e rëndësishme të qëndrojnë në shtëpi.

Këngëtarja performoi dhe baladën "Tavolina e mërzisë" pas së cilës, Ledri tregoi se është e preferuara e tij.

Një nga momentet humoristike të tyre ishte kur Elvana smer një tufë sallatë duke e vendosur si kurorë, kurse Ledri nga ana tjetër merr vazon me lule.

Foto nga Elvana dhe Ledri

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë