Elvana Gjata, me një klip të pazakontë në 14 shkurt

Elvana Gjata, me një klip të pazakontë në 14 shkurt
Gjithmone e ka surprizuar publikun me videoklipet e saj dhe të njëjtën gjë pritet të sjell edhe në klipin e saj të ri. Këngëtarja e Elvana Gjata do të lancojë në 14 shkurt klipin e këngës “Gjaku im”.
Në dispozicion të “Gjaku im”, Elvana ka pasur një staf prej më shumë se 30 personash. Ndërkohë që videoja do të jetë një miksim efektesh dhe planesh, gjë e cila ka marrë një kohë mjaft të gjatë.
Veshjet janë një element tjetër interesant surprizë për publikun, ndërsa drejtori i fotografisë së këtij klipi ka ardhur nga Greqia. Për regjinë e këtij klipi kanë punuar tre regjisorë, një nga të cilët ka qenë edhe Flori Mumajesi, që është njëkohësisht edhe menaxheri i Elvanës.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Aksident i rëndë për futbollistin belg, makina 'fluturon' në qendrën stërvitore (VIDEO)

Aksident i rëndë për futbollistin belg, makina 'fluturon' në qendrën stërvitore (VIDEO)