Emina Cunmulaj nuk u beson syve...! Shikoni çfarë ekziston akoma në Shqipërinë e vitit 2019-të (FOTO)

Modelja e njohur Emina Cunmulaj ka lënë Amerikën për disa ditë pushimesh në vendlindjen e saj. Ajo është duke i kaluar këto ditë mes Malit të Zi, Kosovës dhe së fundmi në Shqipëri.

Ajo ka publikuar disa foto ku ka gjetur në Shqipëri diçka që me siguri kishit menduar se ishin zhdukur me kohë. Bëhet fjalë për banjot ‘alla turka’. Modelja e famshme në mbarë botëm ka mbetur e surprizuar dhe ka preferuar ta ndajë këtë detaj me të gjithë ndjekësit.

 

1/2
A.P./Shqiptarja.com
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë vendimi për të bllokuar lejet e ndërtimit në zonat e prekura nga tërmeti?