Emocion i veçantë!Ç'ka ndodhur
në familjen e kampionit shqiptar 

Emocion i veçantë!Ç'ka ndodhur<br />në familjen e kampionit shqiptar <br>
Kampioni i boksit, Haxhi Krasniqi sot dha lajmin e mrekullueshëm nëpërmjet publikimit të një fotografie.

Aty shihen tri vajza të vogla të cilat i solli në jetë motra e tij, shkruan lajmi.net

"Sot u bana Dajë 3 here dhe jam jashtzakonisht shumë i lumtur për 3 vocrraket tona. Zoti ju ruajt e u bëfshit 100 vjeçe mbesat e mija”, ka shkruar ai.

Haxhi Krasniqi i quajtur ndryshe edhe si Robin Krasniqi, aktualisht po shijon romancën e dashurisë me bukuroshen Heidi Lushtaku. 

trinjaket
(Foto e tri vajzave të vogla, të sapoardhura në jetë)

d.c./shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Kufizim orari dhe mund të zhvendoset ‘lagja e dritave të kuqe’, punonjësit e seksit po protestojnë në Amsterdam

Kufizim orari dhe mund të zhvendoset ‘lagja e dritave të kuqe’, punonjësit e seksit po protestojnë në Amsterdam