Emocionet kundër Fiorentinës, lutja e tifozit të vogël të Milanit bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Një tifoz i vogël i Milanit ka marrë jo pak vëmendje gjatë ndeshjes që kuqezinjtë fituan 1-0 kundër Fiorentinës.

Djaloshi u kap nga kamerat, pak para se të shënohej goli i fitores nga Leo, duke u lutur që Milan të merrte tre pikët, duke qenë se është një luftë e ashpër për titull kampion me Interin. Tifozë në fjalë bëri kryqin dhe lutej vazhdimisht. Në fund duket se ia vlejti pasi Milan ia doli të mposhte 1-0 Fiorentinën.

Video teksa djaloshi lutej ka bërë shumë përshtypje dhe është shpërndarë shumë, ndërsa tregon edhe njëherë se futbolli nuk është vetëm një sport.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Giorgia Meloni ka 'ndryshuar' punë?! Zbulohet vendi se ku po i përgatit dhuratat e Krishtlindjeve

VIDEOLAJM/ Giorgia Meloni ka 'ndryshuar' punë?! Zbulohet vendi se ku po i përgatit dhuratat e Krishtlindjeve