Emocionet para finales, mbrojtësi i Interit rrëzohet nga autobusi: Penallti (VIDEO)

Emocionet para finales, mbrojtësi i Interit rrëzohet nga autobusi: Penallti (VIDEO)

Momenti i incidentit të Denzel Dumfries

Lojtarët e Interit mbërritën të enjten në Stamboll, ku i pret finalja e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester City-t, këtë të shtunë më 21:00. Me të mbërritur në kryeqytetin turk, një nga lojtarët e klubit italian për pak sa nuk u lëndua larg fushës së futbollit.

Holandezi Denzel Dumfries rrëshqiti duke zbritur nga autobusi i klubit dhe ra në tokë, por shpejt u ngrit dhe vazhdoi rrugën për në hotel.

“Penalti!”, ky është komenti më i shpeshtë në rrjetet sociale. Gjithçka shkoi mirë për Dumfries, por edhe për Simone Inzaghin, i cili nuk ka alternativë të një cilësie të ngjashme në pozicionin e mbrojtësit të djathtë.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Putin urdhëron Ministrin e mbrojtjes ruse: Ndaloni kundërsulmin e Ukrainës deri në tetor

Putin urdhëron Ministrin e mbrojtjes ruse: Ndaloni kundërsulmin e Ukrainës deri në tetor