Emocionuese/ Eni Koçi në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e fëmijës në klipin muzikor së bashku me Gencin

Emocionuese/ Eni Koçi në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e fëmijës në klipin muzikor së bashku me Gencin

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë publikuar projektin e tyre më të fundit muzikor, këngën "Ama".

Në ndryshim nga publikimet e tjera muzikore kjo këngë është tepër e veçantë, pasi në fund të klipit, çifti ka konfirmuar se janë në pritje të një fëmije duke zbuluar dhe gjininë. Ata do bëhen prindër të një vajze!

Urime!

 

S.C/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Vodhi një makinë, ndalohet 14-vjeçari në Fier, kishte vjedhur edhe 3 mjete të tjera

Vodhi një makinë, ndalohet 14-vjeçari në Fier, kishte vjedhur edhe 3 mjete të tjera