Zbulohet dita e dasmës, ja kur martohet Eni Koçi me Gencin

Zbulohet dita e dasmës, ja kur martohet Eni Koçi me Gencin

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë hedhur p[oshtë zaërat se sjanë në prag ndarje dhe se do të martohen në vjeshtë.

Sipas “Panorama Plus”, ata kanë planifikuar të martohen në vjeshtë, në një ceremoni private. Dy këngëtarët ka kohë që jetojnë bashkë në Prishtinë dhe ceremonia e dasmës pritet të jetë e magjike, por ende s’ka detaje nga çifti deri më tani.

Rreth dy vite më parë, Genc Prelvukaj rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me propozimin romantik që i bëri partneres së tij, Eni Koçi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Pr.ligji për nënat surrogate, Tritan Shehu: Shqipëria do kthehet në fermë uterusesh për llogari të grupeve kriminale

Pr.ligji për nënat surrogate, Tritan Shehu: Shqipëria do kthehet në fermë uterusesh për llogari të grupeve kriminale