Kaq shumë vite të martuar? Eni Koçi zbulon sekretin me Gencin...fotot e dasmës janë yll

Kaq shumë vite të martuar? Eni Koçi zbulon sekretin me Gencin...fotot e dasmës janë yll

TIRANË- Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar! Po, nëse nuk e keni ditur ose keni dyshuar më parë, tani është fakt.

Mirëpo e dinit që çifti është martuar që në 2019?

Me siguri jo dhe këtë detaj na e bëri vetë të ditur Eni Koçi, e cila ka publikuar foto e veshur me fustan të bardhë ku shkruan "Të martuar që në 2019".

Foto e dasmës çifti i ka bërë në një lëndinë me lule të verdha e në sfond ka malet e thepisura, një ide kaq fantastike dhe aspak e zakonshme.

1/2
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Basketboll femra/ Tirana mund Flamurtarin në finalen e parë

Basketboll femra/ Tirana mund Flamurtarin në finalen e parë