Emocionuese/ Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp: Kujdesu për engjëllin tim, Dieguito…

Emocionuese është audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona.

Disa ditë para se të vdiste, “El Pibe de Oro” i dërgoi një mesazh Mario Baudry, të dashurit aktual të ish-partneres së tij, Veronica Ojeda. Dhe me zemër të hapur rrëfeu se si e sheh ish-partneren e tij.

 Po kështu, bëri një kërkesë shumë të veçantë për djalin e tij, Dieguito Fernando: “Përshëndetje Mario, unë jam Diego. E di që do të duket e pabesueshme për ty, por unë e shoh mirë Veron. Ajo më tha se është koha që të jetojë me ty. Kujdesu për të dhe për engjëllin tim, që nuk ka krahasim me asgjë”.

Regjistrimi audio u transmetua nga Luis Ventura në programin e tij “Secretos Verdaderos”. Audio vazhdon me një zë mjaft të qartë dhe të drejtpërdrejtë nga Maradona: “Shikoni, unë kam shumë fëmijë, por ky do të m’i shtojë thinjat. Përqafime”.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Zjarr në magazinat ushqimore në Fushë-Gjorem

Zjarr në magazinat ushqimore në Fushë-Gjorem