Emri/ Arrestohet parukierja në Tiranë, fshihte drogë në sallonin e bukurisë. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

Emri/ Arrestohet parukierja në Tiranë, fshihte drogë në sallonin e bukurisë. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

Droga e fshehur në sallonin e bukurisë

Një 50-vjeçare, e identifikuar si Zamira Senkaj është arrestuar nga policia e Tiranës pasi u kap me lëndë narkotike në sallonin e bukurisë.

Ndërkohë është shpallur në kërkim bashkëpunëtori i saj, i identifikuar si A.B. Ai e fshihte sasinë e kanabisit të ndarë në doza, në parukerinë e 50-vjecares, në rrugën "Dhimitër Shuteriqi". 

Vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj veprimtarisë kriminale, kapjen e shtetasit A. B., identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë rast.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Sot do të keni konflikt interesi në punë, çfarë thonë yjet për ju