EMRI/ Ndalohet nga policia autori i dyshuar i vrasjes së 31-vjeçarit në Vlorë

Makina që u përdor nga autorët

1614782087_makinaaa001.jpg

Policia ka ndaluar autorin e dyshuar të vrasjes së 31-vjeçarit Tauland Beqiraj (Manaj, Gjikaj). Burime për Report Tv bëjnë me dije se autori i dyshuar është Hans (Andi) Jonuzi dhe është ndaluar nga blutë e Vlorës. Autori i dyshuar për ekzekutimin e të riut u kap në rrugën që të çon drejt Pyllit të Sodës.


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Ekzekutohet 31-vjeçari, u arrestua dhe u lirua 2 herë! Hetimet për larje hesapesh të drogës dhe përplasjen e frikshme me armë të ndodhur në 2018


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Minatori u asfiksua nga rrjedhja e gazit në Bulqizë, QSUT: Është shtruar në Reanimacion