EMRI/ Plagosi me kaçavidë punonjësen e policisë pas bastisjes së drogës në Greqi, ja kush është 30-vjeçari shqiptar

EMRI/ Plagosi me kaçavidë punonjësen e policisë pas bastisjes së drogës në Greqi, ja kush është 30-vjeçari shqiptar

1664277568_WATERMARKREPORTtv.01245426.Still010.jpg

Personi që shihni në foto është Esmin Ferhati, 30-vjeçari që plagosi me kaçavidë oficeren e policisë greke. I riu shpërndante drogë dhe grabiste disa zona perfikerike në Greqi. Pas sulmit të oficeres, kjo e fundit për vetmbrojtje plagosi Ferhatin në këmbë.


Lajmi kryesor:

Sulmoi me kaçavidë punonjësen e policisë pas një operacioni antidrogë, policia greke plagos shqiptarin 30-vjeçar (FOTO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median