Era e fortë në Sarandë pezullon lundrimin (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm Saranda është përfshirë nga erëra të forta. Moti i keq ka bërë që të pezullohet lundrimi në linjat Sarandë-Korfuz. Kapiteneria e Sarandës se shkak për këtë është pikërisht era e fortë që e ka bërë të pamundur lundrimin në det.


Lajmi kryesor:

Tirana 'zgjohet' nga breshëri! Kukësi, Korça, Elbasani dhe Bulqiza zbardhen nga dëbora! (VIDEO)


m.v./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?