Erion Veliaj mikpret aktorin turk Tolgahan Sayisman, i bën një dhuratë të veçantë

Tolgahan Sayisman dhe Erion Veliaj

Sot aktori turk Tolgahan  Sayisman dhe Erion Veliaj janë takuar në Bashkinë e Tiranës.

Aktori i njohur turk është i martuar me ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazin, që aktualisht prezanton shoën ‘Dancing With The Stars’ në Vizion Plus. Kryebashkiaku e ka bërë traditë takimin me çdo personazh të njohur që vjen në Shqipëri.

Aktori ka folur për vështirësitë për shkak të xhirimeve dhe se ndodhet në Tiranë sepse është i ftuar special në Dancing With The Stars dhe sigurisht për të qenë pranë bashkëshortes së tij bukuroshes Almeda Abazit.

Kryebashkiaku Veliaj  i ka dhuruar dhe librin “Tirana through lens"  ku aktori në pamundësi për të vizituar të gjithë kryeqytetin mund të shikojë pamje nga kryeqyteti me anë të fotografive që përmban ky libër.

  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento