Erjon Zeqiraj në “Botërori +”: Kupa e Botës mbetet e bukur për të gjithë

Erjon Zeqiraj në “Botërori +”: Kupa e Botës mbetet e bukur për të gjithë

Erjon Zeqiraj, prezantues

Pavarësisht se 24 skuadra janë larguar nga Kupa e Botës “Russia 2018”, prezantuesi Erjon Zeqiraj, i ftuari i ditës në emisionin “Botërori +” në Report Tv, ka pohuar se kompeticioni vijon të mbetet i bukur.

Jam tifoz me Gjermaninë dhe natyrisht që ndjeva keqardhje për largimin e saj. Por kjo nuk do të thotë se Botërori nuk është më i bukur. Italia nuk u kualifikua fare, por kjo nuk do të thotë se italianët nuk e kanë ndjekur Kupën e Botës.Kështu edhe për tifozë të kombëtareve të tjera. Përderisa po garojnë ekipe si Franca, Brazili, Anglia, Rusia e të tjerat, ekipe që kanë shumë tifozë nëpër botë, ky Botëror vijon të mbetet interesant dhe i bukur.

Erjon Zeqiraj

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë