Erla Mëhilli, zëdhënësja
e qeverisë mes flamujve

Erla Mëhilli, zëdhënësja <br />e qeverisë mes flamujve
Zëdhënësja e Kryeministrisë Erla Mëhilli është rrethuar nga shumë flamuj kombëtar.

Ndonëse në një atmosferë kaq atdhetare, Erla nuk duket shumë konfort.

E në fakt këtë pohim e vërteton edhe një koment I saj, në të cilën thuhet.

"Gjysëm buzëqeshje, treçerek hall dhe 100% ftohtë",-është shprehur zëdhënësja.

Edhe pse është mbuluar mirë me shallin Burberry, simpatikja Mëhilli duket se nuk e përballon dot të ftohtin.

(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Vrasja e 44-vjeçarit Pjetër Kola në Pukë, shpallet në kërkim autori

Vrasja e 44-vjeçarit Pjetër Kola në Pukë, shpallet në kërkim autori