‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?

‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?

Adrola Dushi

Modelja e njohur Adrola Dushi e ftuar në një intervistë televizive ka pohuar se është në një lidhje dashurie.

Edhe pse nuk e përmendi emrin, Adrola pranoi se është e dashuruar me ‘djalin më të bukur shqiptar’.

“Uroj që askënd mos lashtë zoti pa dashuri. Unë jam shumë e lumtur, jam e llastuar nga zoti. Unë si vajzë kam dëshirë ta bërtas lumturinë time. Jam e dashuruar.

Por në këto vite që po kalojnë i rri larg ulërimave sepse kam frikë. Më duket se çdo gjë e bukur nuk jeton gjatë nëse bëhet e madhe. Jam e lumtur dhe e dashuruar”, shprehet Adrola.

Adrola dhe këngëtari Capital T prej shumë kohësh janë përfolur në shtypin rozë për një romancë mes tyre, megjithëse dyshja as nuk e kanë pranuar dhe as nuk e kanë mohuar.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Patrice Evra dënohet me 1 vit burg

Patrice Evra dënohet me 1 vit burg