Etrit Berisha shtrohet në spital, i infektuar me COVID-19 që prej 27 nëntorit

Etrit Berisha

Portieri i kombëtares shqiptare të futbollit është shtruar në spital si pasojë e COVID-19.  Lajmin e japin para pak minutave mediat italiane.

Sipas tyre portieri i SPAL, Etrit Berisha, në orët e fundit "u pranua në departamentin e specializuar Covid-19 të spitalit Cona për të kryer teste klinike".  Lajmi u dha edhe nga i tij, përmes një shënimi në faqen e internetit.

'Gardiani' kuqezi ka rezultuar pozitiv me koronavirusin që nga 27 nëntori dhe u karantinua në shtëpi por mesa duket gjendja e tij është rënduar. 


Lajmi kryesor:

Sot 705 raste të reja, 17 viktima nga COVID! Humb jetën Drejtori i Pallatit të Kulturës në Librazhd! Shtrohet në spital Etrit Berisha, infektohet prefektja e Beratit


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

6 këshilla drejtuar shoferëve për udhëtimin me kujdes në ditët me mot të acartë!