Euro 2024, hidhet shorti për 3 vendet e Playoff, ndeshjet në datat 21-26 mars 2024! Skuadrat fituese kualifikohen në europian

Euro 2024, hidhet shorti për 3 vendet e Playoff, ndeshjet në datat 21-26 mars 2024! Skuadrat fituese kualifikohen në europian

Kupa e turneut europian

Sot është hedhur shorti për 3 vendet e Playoff në kompeticionin Euro 2024. Ndeshjet mes skuadrave që synojnë të kalojnë fazën playoff, do të mbahen në datat 21-26 mars të vitit 2024.

Grupi A, Poloni-Estoni dhe Wells-Finland

Grupi B, Bosnjë Hercegovinë - Ukrainë dhe Izrael-Islandë

Grupi C, Greqi - Kazakistan dhe Gjeorgji – Luksemburg

Fitueset e sfidave përballen me njëra tjetrën dhe njëra-prej secilit grup shkon në Euro 2024.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak