Euro 2024/ Përgatitjet për Kroacinë, ylli i Kombëtares me probleme fizike

Euro 2024/ Përgatitjet për Kroacinë, ylli i Kombëtares me probleme fizike

Jasir Asani në duelin e djeshëm

DORTMUND - Shqipëria e futbollit është rikthyer sot në stërvitje. Trajneri Sylvinho e ndau grupin e kuqezinjve në dy pjesë. Lojtarët që u aktivizuan si titullarë në duelin e së shtunës përballë Italisë, kanë punuar në palestër. Gjithashtu edhe masazhe për ata që zbritën në fushë në stadiumin “Signal Iduna Park”.

Në prag të ndeshjes me Kroacinë që luhet të mërkurën në orën 15:00 kanë nisur edhe telashet e para për Sylvinhon. Sulmuesi kuqezi, Jasir Asani u dëmtua në ndeshjen ndaj Italisë, duke shqetësuar jo pak trajnerin Sylvinho. Asani ka shfaqur probleme në këmbën e majtë dhe për konfirmime të tjera, do na duhet të presim.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Jaho: 16/06/2024 23:15

  Mire ben te mos aktivizohet. Ia kane piren lengun Asanit. Nuk vlen me per asgje. Me mire Broja ne krah, Manja ose Daku ne qenqer, e Hoxha ne te majte. Duhet sulm me agresiv.

  Përgjigju
  • John: 17/06/2024 12:00

   Hoxha - Manaj(Daku) - Broja Manaj ka ndryshuar stil loje per mire, duket qe ja paskan mesuar ne Turqi, tani rri brenda zones dhe ka levizje tipike sulmuesi te afte.

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?