Eva Longoria seksi në New York
FOTO

Eva Longoria seksi në New York<br /> FOTO
Aktorja Eva Longoria është shfaqur më seksi se kurrë në New York.

Ajo ka qenë së bashku me të dashurin e saj Jose Antonio Baston.

Longoria dukej në formë të mrekullueshme fizike.

eva longoria

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com) 

 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet