Evi Kokalari sherr me deputetin Agron Gjekmarkaj në aeroport: I thash ke harruar shishen, më ofendoi

Evi Kokalari sherr me deputetin Agron Gjekmarkaj në aeroport: I thash ke harruar shishen, më ofendoi

Foto e publikuar nga Evi Kokalari në rrjetet sociale

Mbështetësja e flaktë e Sali Berishës, Evi Kokalari, është përfshirë në një konflikt verbal me deputetin demokrat Agron Gjekmarkaj. Ky i fundit është shprehur i prerë në qendrimin e tij kundër ish-kryeministrit Berisha.

Ngjarjen e ka rrëfyer vetë Kokalari në një postim në rrjetin social Facebook, ku thotë se është hasur me Gjekmarkaj në një aeroport. Ajo shkruan se i ka thënë me shaka ‘po kërkon shishen’, shaka të cilën deputeti demokrat nuk e ka pritur mirë. Sipas Kokalari ai i ka thënë ‘Ma va fancu*o’.

‘Në airport duke u futur në avion kalova perpara deputetit Agron Gjekmarakaj.

Me shaka i thashë “Po kerkon shishen”?

Pergjigja e deputetit:

“Ma va fancu&o”

Po, po, ky është niveli i Gjekmarkajt.

Pa fjalë!! Te them ky nivel është shumë i ulët është pak. Ky njeri nuk duhet të jetë as pedagog dhe as deputet.

Duhet të ngrejmë standard intelektual kudo.’- shkruan Evi Kokalari.

Postimi i Evi Kokalari në Facebook

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • daku: 28/04/2022 10:57

  Ik bej politike ne usa, si qytetare e saj. mos hyr ne gjera qe nuk ja ke haberin moj zonje. Si puna jote ka ketu me mijera. S'ofron asgje te re. Pastaj ne degjojme DASH (government) nuk kemi nevoje per fake news nga ti.

  Përgjigju
 • dulja: 28/04/2022 05:17

  shakaja eshte gjysme e te vertetes moje ,me greke je martuare ti moje

  Përgjigju
 • Jimmy: 28/04/2022 04:59

  Jo mo!mire ta ka thene baxhell e keqe!!je dhe qytetare e USA! Ste vjen turp mbron nje maskara qe e njeh i madh e i vogel se kush eshte!!qelbesire femer..

  Përgjigju
 • ylli: 28/04/2022 01:13

  Shume mire ta ka bere gjekmarkaj,,,moj rrospi e ndyre e sali berishes.....

  Përgjigju
 • Xxxx.: 28/04/2022 00:01

  Sa mire i ka khyer pergjigje kesaj femre

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë