Fëmijët e Victoria dhe David Beckham
nuk e dinin se ishin me fat deri kur...

Fëmijët e Victoria dhe David Beckham<br />nuk e dinin se ishin me fat deri kur...
Ata janë fëmijët më me fat por deri më tani nuk e kanë ditur. Victoria dhe David Beckham kanë 4 fëmijë, 3 djem dhe më e vogla vajza Harper 3 vjeçe.

Ata janë rritur me imazhin e babait të tyre si kampion futbolli, por nuk e kanë ditur se mamaja e tyre është dizenjuese deri sa ndoqën një nga sfilatat e saj në Javën e Modës.

david beckham

Ish anëtarja e grupit muzikor “Spice Girl” po punon prej 6 vitesh për të rritur statusin e emrit të saj në fushën e dizenjimit dhe së shpejti do të inaugurojë dyqanin e saj me veshje.
Redaksia Online                                 
(g.m/shqiptarja.com)
 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Operacioni anti-drogë në Shkodër, zbulohen 27 sera me 8000 fidanë kanabis! Arrestohet organizatori

Operacioni anti-drogë në Shkodër, zbulohen 27 sera me 8000 fidanë kanabis! Arrestohet organizatori