Faleminderit, doktor Berisha!

Nuk është parë e dëgjuar ndonjëherë në asnjë vend demokratik që një ish-president i Republikës, partia e tij dhe shumë gazetarë që i rrinë pranë, të kritikojnë në mënyrë aq të koordinuar dhe agresive Shtetin, sepse ky shpall synimin që të sekuestrojë pasuritë e bosëve të krimit. Faleminderit, doktor Berisha, për kontributin tuaj, të cilin e jepni që vendi të qytetërohet: tani e meritojmë me të vërtetë përkufizimin e Kolumbisë së Europës.     

 

 • Sondazhi i ditës:

  A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento

Komente

 • Nard hidrauliku: 22/02/2020 21:05

  Ja dhe fytyra e djallit.. Plaku mortje qe do i dali shpirti si qen... Ky maskara solli gjithe sketerren ne vend ... Po Flamur Gebelsin ku e ke zhdukur...

  Përgjigju
 • Mona: 08/02/2020 12:03

  O sali ta bente likja

  Përgjigju
 • O Berish: 07/02/2020 17:46

  O qen me morra

  Përgjigju
 • gora: 07/02/2020 17:08

  ja dhe e LIGA e vendit

  Përgjigju
 • Vicidoli: 07/02/2020 16:31

  Birisha u hapi syte u beni ne pare prona e kallash e hashash mos u bani mosmirnjohes keni me ja shpetbly o laca

  Përgjigju
 • drejtesia: 07/02/2020 14:07

  Po e dinte mire ky qe therriste Kolumbia Kolumbia, se ky i leviz fijet e krimit ne te gjitha aspektet. Ky eshte frymezusi i te keqes ne vend. Mund ta cilesoj Babai i te keqes

  Përgjigju
  • Lui: 07/02/2020 16:15

   Fiks e ke thene. Ky palaco eshte babai i te keqes.. Ky eshte frymezuesi i te keqes dhe frymezuesi i mentalitetit te rrumpalles qe iu ngulit shqiptareve. Me besoni, do e shikojme Shqiperine dhe shqiptaret si e sa kane per tu permiresuar pasi te ktheje kembet nga dielli ky qelbesire..