‘Faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj’, Dukagjin Lipa tregon eksperiencën unike nga mbrëmja në Pallatin e Brigadave

Babai i yllit të muzikës Dua Lipa, Dukagjin Lipa ka folur rreth eksperiencës së tij të veçantë gjatë vizitës së tij në Pallatin e Brigadave së bashku me kryeministrin Edi Rama.

“Shumë faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj.”, shkruan Lipa.

Përmes rrjetit të tij social Instagram, këngëtari ka ndarë edhe disa fotografi nga momentet më të veçanta të mbrëmjes.

"Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa.”, shkruan Dukagjin Lipa në fund. 


Lajmi kryesor:

Me familjen e saj kudo, ylli i muzikës Dua Lipa pas Tiranës viziton Krujën


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

COVID-19/ Albana Vokshi: U rimbursuan vetëm 4% e të sëmurëve ! Buxheti i shëndetësisë nuk u përdor për shqiptarët, por për të pasuruar klientët e Ramës