Fation Kuqari s’pyet për rregullat e qarkullimin rrugor, filmon veten duke ecur me shpejtësi skëterrë mbi 215 km /h në autostradë

Të rinjtë e njohur nga ‘Reality Show’, nuk pyesin për rregullat e qarkullimit rrugor. Fation Kuqari, i njohur nga një emision televiziv, ka filmuar veten teksa thyen rregullat e qarkullimit rrugor, me shpejtësi skëterrë.

Siç shihet në videon e publikuar nga vetë ai në rrjetet sociale, ku ndiqet nga mijëra të rinj, Fation Kuqari ecën me mbi 215 km/h, me makinën e tij tip “Audi”.

Ndërkohë që të gjithë kërkojnë një sensibilizim për respektimin e rregullave rrugore, për shkak të aksidenteve tragjike, të famshmit që numërojnë mijëra ndjekësa, sfidojnë publikisht policinë.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:57
Filmoi veten duke ecur me shpejtësi skëterrë mbi 215 km /h në autostradë, Fation Kuqari gjobitet me 40 mijë lekë

Fation Kuqari, një personazh që u bë i njohur nga një emision televiziv, është gjobitur me 40 mijë lekë nga policia për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. Vetë Kuqari publikoi në Facebook një video ku tregonte se po ecte me makinë me shpejtësi skëterrë 215km/orë dhe duke u bërë kështu burim aksidentesh. Pas videos së publikuar, Policia reagoi duke e ndëshkuar.

M.Q./J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?

Komento

Komente

 • Njoni: 22/07/2021 21:54

  Po sika mundesi ..duhet ti kishin hequr patenten .apo patenta I hiqen vetem atyre qe nuk kan njohje

  Përgjigju
 • Vlore: 22/07/2021 21:34

  Po ky kodi ri rrugor i famshem sikur te hiqte dhe ca pike nga patenta e te hiqte dhe patenten apo ska gje se eshte VIP ky plera

  Përgjigju
 • Dhurata: 22/07/2021 11:35

  Mostra ishalla thyejne qafen edhe hane koken e tyre me kete shpejtesi o zot

  Përgjigju
 • Alban: 22/07/2021 11:22

  N pidh te motres vafsh

  Përgjigju
 • Besi: 22/07/2021 10:10

  Vdekshin te gjith arogantet si pune ktij karagjiozit dhe ata qe e perkrahjn, njerez pa vler, vetem se kan bukurin kujtojn se kan gjithcka !

  Përgjigju
 • Xxx: 22/07/2021 09:48

  Kti asht me ja qi tan robt! Don me ba pubulcitet tu vu ne rrezik njerzit duke ecur me 215km.. nuk ja var kush ma e tesh don me ba si karderr put qifsha mitren e nanes si te ka ba

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti i targave, NATO thirrje Kosovës dhe Serbisë: Ulni tensionet