Faturë 161 mijë euro nga restoranti i kuzhinierit të njohur! Reagimi i Nusret pas kritikave: Cilësia nuk është asnjëherë e shtrenjtë

Faturë 161 mijë euro nga restoranti i kuzhinierit të njohur! Reagimi i Nusret pas kritikave: Cilësia nuk është asnjëherë e shtrenjtë

Nusret

Faturë 161 mijë euro. Kjo ndodh vetëm në restorantin e Nusret. Kuzhinieri turko-kurd, i njohur ndryshe si Salt Bae i është kritikëve me një biftek të artë.

Në një video të pubkikuar në Instagram, shfaq një biftek të mbuluar me fletë ari 24 karat që e ka marrë nga kuzhina e një prej restoranteve të tij.

“Cilësia nuk është asnjëherë e shtrenjtë”, shkroi Nusret si për t’iu përgjigjur kritikave. Kjo erdhi pasi pati qejfmbetje për një faturë që shkonte në 161.550 euro, që është krahasuar në rrjet sa çmimi i një apartamenti në Athinë.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Erik: 24/11/2022 10:29

    Rreth 159,000 usd benin verërat dhe alkoli qe kishin pire, rreth 8,000 usd ushqimi.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

Vdekja e udhëheqësit të Shtetit Islamik, Uashingtoni ishte në dijeni prej javësh

Vdekja e udhëheqësit të Shtetit Islamik, Uashingtoni ishte në dijeni prej javësh