POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Fermeri suprizon partneren, propozimi më i pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Fermeri dhe e dashura e tij

Një fermer në Skoci ka gjetur mënyrën më të çuditshme për të propozuar të dashurën e tij. Chris Gospel i shkruajti pyetjen ‘A do të martohesh me mua?’ në trupin e lopës së saj të preferuar. Ngjarja u regjistrua në Strichen, Aberdeenshire. Fermeri mori të dashurën e tij prej për ti treguar propozimin.

Lopa me mbishkrimin që bëri fermeri për të dashurën e tij

Kur Fraser pa lopën, ai iu ul në gjunjë me unazën dhe padyshim që përgjigja ishte ‘po’. ‘Curlytop’ është lopa e preferuar e nuses dhe zgjedhja e fermerit në këtë rast, ishte mënyra ideale për të propozuar partneren.

Fermeri me të dashurën dhe lopa 

Komento