Fier, 4 institucione të infektuar brenda 24 orëve me COVID! Kadastra, banka, zyrat e një kompanie nafte dhe gjykata

6 vatra të reja me koronavirus janë konfirmuar në Fier brenda një dite. Mes 6 rasteve që rezultuan pozitiv të enjten është një i ri punonjës i kadastrës, xhaxhai i tij, punonjës i një kompanie nafte, një punonjëse banke dhe një punonjëse e zyrës ekonomike në Gjykatën e Fierit. 2 personat e tjerë të infektuar janë nga Roskoveci.


Lajmi kryesor:

COVID-19/ Tre persona humbin jetën në 24 orët e fundit, mes tyre një 44-vjeçare! Situatë e rënduar në Tiranë, Shkodër e Krujë, 99 raste të reja


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?×

Lajmi i fundit

John

Me kapele dhe i qetë në lokal, ja ku po relaksohet kryeministri Rama